کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات  شرکت چکاد طب آدرین به دقت مطالعه فرماید

عضویت در سایت  چکاد طب آدرین و ورود از طریق پنل کاربری  به منزله مطالعه و قبول کلیه موارد قوانین و مقررات شرکت چکاد طب آدرین از جانب خریداران و کاربران  عزیز سایت چکاد طب آدرین می‌باشد.

ماده یک:
کاربران میهمان برای عضویت در سایت چکاد طب آدرین کافیست فقط به قسمت عضویت مراجعه و پس از تکمیل فرم مربوطه و کلیک بر روی گزینه ثبت نام ثبت نام خود را تکمیل نمایند .

پس از انجام این مرحله  کاربران عضو فروشگاه اینترنتی چکاد طب آدرین می‌باشند و می‌توانند از خدمات سایت استفاده نمایند.

بند یک:
کاربران گرامی لازم است از نام کاربری و رمز عبور خود محافظت نمایند ولی اگر آن را فراموش نمودند بدون هیچگونه نگرانی، جهت اخذ کلمه عبور جدید، از قسمت فراموشی رمز استفاده نمایند.

بند دو:
لازم است کاربران اطلاعات درخواستی را به صورت صحیح وارد نمایند، چنانچه عمدا یا سهوا اشتباهی بوجود آید مسئولیت این اشتباه و تبعات آن  به عهده وارد کننده اطلاعات می‌باشد

بند سه:
عضویت در سایت چکاد طب آدرین و خرید کردن از فروشگاه اینترنتی  کاملا رایگان است.

ماده دو:
مراحل خرید از سایت چکاد طب آدرین  به شرح ذیل می باشد:
۱. بازدید و انتخاب کالا مورد نظر از سایت چکاد طب آدرین

2- ثبت سفارش و تعیین مشخصات محصول مورد سفارش از طریق فرم ثبت سفارش  و دریافت کد سفارش
۲. پرداخت مبلغ تعیین شده برای کالای مورد نظر از طریق درگاه پرداخت به صورت آنلاین توسط خریدار ( یا ارسال فیش خرید و بارگذاری فیش پرداختی)

3- بررسی اطلاعات توسط شرکت و تماس با کاربر جهت اطمینان از صحت سفارش( حفظ کد سفارش و کد رهگیری پرداخت و یا فیش پرداختی ضروری است)
۳. ارسال رسید کالا در قالب ایمیل، پیامک و … به آدرس پست الکترونیک و یا شماره همراه وارد توسط کاربر
۴. ارسال کالا توسط  شرکت چکاد طب آدرین تا دو هفته بعد از ثبت سفارش نهایی و تایید شرکت

تبصره یک:
چنانچه خریدار با هویتی غیر واقعی به هر نحوی اعم از ارادی و غیر ارادی یا فورس ماژور اقدام به خرید نماید حق ابطال سفارش یا سفارشات برای مدیریت سایت چکاد طب آدرین  محفوظ است.
تبصره دو:
هزینه ارسال کالا چنانچه خرید مشتری بیشتر از مبلغ بیست میلیون تومان باشد ارسال از طریق باربری رایگان است.
ماده سه:
هرگونه سوءاستفاده از نام  چکاد طب آدرین پیگرد قانونی دارد.
ماده چهار:
چکاد طب آدرین  جهت راحتی و آسودگی مشخصات فنی و اطلاعات کاربردی هر کالا را در صفحه توضیحات و از طریق لینک های دانلود در اختیار مشتریان قرار می‌دهد تا مشتریان بتوانند بهترین خرید را داشته باشند.
ماده پنج:
از بابت اختلالات اینترنتی و مخابراتی هرگونه اختلالی که باعث نرسیدن یا عدم ارسال پیامک و ایمیل حاوی تایید خرید به مشتری باشد، حق مشتری محفوظ است و ضایع نمی‌شود.

بند یک:

در صورتی که بعد از یک هفته از ثبت سفارش نهایی با شما تماسی از جانب کارشناسان ما گرفته نشد یا پیامکی از طرف ما در یافت نکردید از طریق راه های  ارتباطی شرکت و اعلام شماره سفارش به ما اطلاع دهید

ماده شش:
چنانچه کالایی سهوا و به صورت اشتباه در موجودی نباشد ولی همچنان در سایت موجود باشد و مشتری اقدام به خرید نماید و مدیریت چکاد طب آدرین  نتواند آن کالا را تامین نماید و مشتری کالای جایگزینی نخواهد مبلغ کالای خریداری شده به همان حساب مشتری که خرید از آن صورت گرفته عودت داده خواهد شد.